KONST / Litografier / Grafiska blad 15417190
nr 1541 7190
Grafiska blad
3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Lars Johansson, Birgitta Nehrman, John Franzén. Signerade och numrerade 10/260. Bladets mått: ca 50x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:31:20
16/5 22:53:41
22/5 11:11:06